Eylem Yoksa İstediğin Sonuç Yok! Harekete Geç!

Harekete Geç! Online Gelişim Programı  

Bu dönem 1 Eylül Pazar saat 7’de başlıyor.

Eylem Yoksa İstediğin Sonuç Yok! Harekete Geç!

İyiyi düşün, güzeli düşle.
Harekete Geç!
Kim düşüne kendini adamışsa onun düşü olur.

Çok sevdiğim #benimkitabım dediğim bir kitap var. Martı Jonathan Livingston. Çok etkilendim. Bugün yaptığım pek çok çalışmamın ilham kaynağıdır. Kariyerim Gelecek mi kitabımı yazarken de yararlandım.

“Bir kanat ucunuzdan diğerine kadar tüm bedeniniz, düşündüklerinizden başka bir şey değil. Düşüncelerinizin zincirlerinden kurtulun, bedenlerinizin zincirlerini kırın. İstediğimiz yere gitmekte, istediğimiz yerde bulunmakta özgürüz.”

Eylem Yoksa, Sonuç Yok! Harekete Geç!

Yıllardır kurumsal ve bireysel yaptığım çalışmayı grup çalışması ile teknolojiyi, sosyal medyayı kullanarak çoğaltmak isteğimle Online Gelişim Programı’na başladık. #HareketeGeç grup çalışmasını yürekli, cesur, değişim, dönüşüm hedefleyen bir ekiple yeniden yapmak için yeniden başlıyoruz.

Genel olarak çalışmamız şu şekilde oluyor:

Ayın birinde başlıyoruz. 

Hiç ara vermeden 3 hafta, 21 gün,

Her gün saat 7’de online sınıfta, 21 dakika online buluşma. 

Çalışmamız toplam 7 hafta, 49 gün

21 gün, her gün birlikte çalışıyor, 4. hafta değerlendirme yapıyoruz. 5.hafta öğrendiklerimizle, seçtiklerimizle devam ediyoruz.  3 hafta, 21 gün daha devam ediyoruz, haftada bir kez online çalışma ve günlük akış ile. Toplam 7 hafta, 49 gün. Çalışmamızın toplam süresince ve bitiminde sürprizlerim var.

Hayatınızda neyi harekete geçirmek istiyorsunuz?

Harekete geçirmek istediğiniz konuyu alın gelin.

Bir alışkanlığınızı değiştirmek, sürekli ertelediğiniz bir şeyleri yapmak, hayatınıza yeni bir şey katmak, hayatınızdan bir şeyleri çıkartmak için gelin.

Harekete geçmek için bu çalışmaya katılacaksınız. Adım, adım birlikte harekete geçeceğiz.

Yeterince nedenin varsa, istediğin herşeyi yapabilirsin. 

2o yıl önce şirketimi kurduğumda şirketin mottosu Harekete Geç! Pek çok projede Daha İyi Bir Gelecek için Şimdi Harekete Geçin! diyoruz. 3 yıl önce bu konuda yazmaya başladım, eğitim programı ve kitaba gidecek düşü ile yazıyorum.

Durdum, gözledim, anladım, yaptım. Farkındayım. Kitabı yazmaya devam ediyorum. Gelişim, eğitim çalışmalarımızda kullanıyoruz. Bundan önce birkaç grupla çalıştık,  iyi sonuçlar aldık, almaya devam ediyoruz.

Sorularınız varsa lütfen yazın, zihninizde biriktirmeyin konuları. Sorularınızı, nedenlerinizi hemen yazın bana. Hep hatırla Sorular Cevaplardır.

Şimdi bu çalışmaya katılmak isterseniz, katılma nedeninizi, duygularınızı da ekleyerek, hayatınızda hangi konularda harekete geçmek istediğinizi detaylı anlatarak bana yazın.

Yeterince nedenin varsa, istediğin herşeyi yapabilirsin. 

Son kayıt tarihi 26 Ağustos 2019 

1 Eylül sabahı saat 7’de Harekete Geçiyoruz. 

Bilgi almak ve kayıt olmak için

Mail yazın lütfen  ben@yaseminsungur.com

Arayın 0 216 449 65 94

WhatsApp’dan yazın 0 532 275 79 46

Sevgiyle,

Yasemin Sungur

#HayatÖğrencisi