Kurumsal ve bireysel gelişim alanında eğitmen olmak, kurum içinde teknik konularda eğitim programı hazırlamak isteyenler için hazırlanmış bir programdır.

“Ne kadar bilirsek bilelim, yaşam ve iş deneyimlerimizi en iyi şekilde aktaramazsak bilgimiz değerini kaybeder.” -Yasemin Sungur

Bilgimizi ve deneyimlerimizi eğitim, seminer, konferans, özel görüşmeler  ve sohbet toplantılarında her yaştan bireylerle paylaşmak için NASIL hazırlanacağımızı, aktaracağımızı, öğretiyor çabasına girmeden nasıl etkileyeceğimizi  önce biz öğrenmeliyiz.

Eğitimcinin Eğitimi – Eğitmen Yetiştirme Programı‘nın amacı bunu sağlamaktır. Bu çalışmadan sonra profesyonel eğitmen olarak görev yapabilirsiniz.

Tüm program Yasemin Sungur tarafından verilmektedir. Teknikler  ve uygulamalar ile bilginizi eğitim programlarına dönüştüreceksiniz. Oyun uygulamaları, testler vb. teknikler eğitim içerisine nasıl dahil edilir uygulama ile göreceksiniz.

Bu çalışma sırasında kendinize ait eğitim programı hazırlayıp, sunum yapacaksınız. Katılımcılar sizi değerlendirip geri bildirim verecekler. Sunumunuz video kayıt yapılacak ve herkes ile birlikte izleyip kendinizi geliştirme fırsatını bulacaksınız.