Kişiye Özel Çalışma

Görselliğin çok önemli olduğu çağımızda, etkilemek, iz bırakmak tüm iş kollarında ve her meslekte bireyin değerini artırıyor. Bilgimizi, ürünlerimizi, uzmanlığımızı etkili sunum becerisi ile en kısa sürede aktarabilir ve kendimizi tanıtabiliriz. Bir kişiye ya da gruba sunum yapıyor olalım aynı beceri hayatımızı kurtarır.

Topluluk önünde konuşmak, etkileyici konuşmak, sunum yapmak, toplantı yönetmek ve benzeri eylemler bazen nedenini bilererek yada bilmeyerek çoğumuzu korkutur.

Topluluk önünde konuşma korkusu, bazen televizyon röportajlarında söz konusu olur. Tutulur, kalır, bildiklerimizi unuturuz…

Gelişim Lideri, Başarı Koçu Yasemin Sungur, yıllardır etkin sunum yapmak, güzel konuşmak eğitimleri veriyor. Hayal ettiğiniz başarılı ve elbette sonunda mutlu olacağınız sunumlar, konuşmalar  için size özel destek almanız hayat kalitenizi artıracaktır.

Sözcüklerinizle duvar örmeyin diyen Gelişim Lideri Yasemin Sungur, “Nasıl güzel konuşuruz?” konusuyla daha etkin sunum yapmanın yollarını anlatıyor. 4 dakikalık bu özel videoyuizleyerek, sunum becerinizi geliştirebilir, kitleleri etkileyecek anahtarlara sahip olabilirsiniz.

Bu konuda kendinizi geliştirmek, iyi bir konuşmacı, iz bırakan bir sunum yapmak isterseniz, bu yolculukta yol arkadaşınız olabilirim, siz hazır mısınız?

Süre ve çalışma şekli kişiye özel.