Duygularımızla filmin hikayesine yolculuk yapacağız…

Duygular bizi yönetir ve davranışlarımızı belirler. Duygularımızı fark eder, anlar ve doğru tanımlarsak duygularımızı bloke etmeden, taşırmadan kullanır ve davranışlarımızı kontrol edebilir, yönetebiliriz. İletişim kurduğumuz kişilerin davranışlarını anlamak için, onların duygularını tanımlamamız gerekiyor.

Film ile Sohbet, Yasemin Sungur’un kurguladığı farklı ve keyifli bir gelişim programıdır. Seçilen film katılımcılar ile birlikte izlenir. Yaşamımızdan konuları filmlerden yararlanarak, görerek, duyarak ve aynı duyguları birlikte yaşayarak, konuşarak, yorumlayarak deneyimleyeceğiz.

Her çalışma birbirinden bağımsızdır. Her çalışmada farklı bir film izlenecektir. Bilgi almak için arayınız. Rezervasyon ve kayıt yaptırınız.

Duygularımızı  Yönetmek Farklı bir deneyim, eğitimlerde teorik olarak paylaştığımız konuları ünlü filmlerden yararlanarak, görerek, duyarak ve aynı duyguları birlikte yaşayarak deneyimleyeceğiz. Filmler bize bu fırsatı veriyor. Birlikte film seyrederek duygularımızla yolculuk yapıyoruz. Şirketlere ve gruplara özel olarak gerçekleşmektedir.

Eğitimlerine filmleri kattım, film ile eğitim veriyorum.

Konuya uygun film seçiyorum, üzerinde nerdeyse yönetmen 😎 kadar çalışıyorum. Öfke Yönetimi, Şeytan Prada Giyer, Umudunu Kaybetme filmleri bunlardan birkaç tanesi. Eğitimlerimde video her zaman kullanırım, ancak film ile eğitim çok farklı, çok etkili, çok iz bırakıcı.