Title Image

Danışmanlık

YOLUN BAŞINDAKİLER  ve İŞİN BAŞINDAKİLER ile çalışıyoruz…

Kurumsal ve Bireysel Kariyer Gelişim – Destek

Mutlu, ne istediğini bilen, hayal ve hedeflerini belirlemiş iş insanları için şirketlerde uygulanan özel program.

Kariyer yolculuğunda istekler ve hedefler ile karar verme ve denge kurma aşamasında yol göstermek, mülakata hazırlanmak, sunum yapmak, güzel konuşmak ve destek alma ihtiyacı duyduğunuz bir noktada…

Kişisel Marka

Kişisel marka olmak, yaşamda öz, söz, imajı ve yapılan işler ile hedef kitlesine, kendisini tanıyanlara, müşterisine verdiği mesaj ve yarattığı fark ile bir kimlik tanımlamasıdır.

Marka Modelleme Programıdır. Kişiye özel veya grup çalışması ile gerçekleşir.

Marka – Pazarlama

İnsanlar her zamankinden daha seçici. Her şeyin arasından mantıksal ve duygusal bağlar kurabildiği şeyi tercih ediyor. Doğru markalaşma ile insanların bağ kurabileceği, güçlü mesajlar yaratmak için…

İş Geliştirme

Mevcut işini büyütmek, sağlıklı bir yapı ve sitem oluşturmak veya iş kurma aşamasında olan kişi ve şirketlere hedeflerine ulaşmakta destek sunar.

İş insanlarının hayal ve hedeflerini başarmaları için kendilerini gerçekleştirmeleri hedeflenir.

İş insanlarının hayal ve hedeflerini başarmaları için kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. İş sahibinin zihinsel ve duygusal olarak hazırlanmasına yardımcı olur; uygun yöntemleri geliştirmesi için gerekli iç motivasyonu artırır.

Girişimciler kendi kişisel analizlerinin sonucunda iş kurmak veya işlerini büyütmek için gerekenlerin bilincine varır, kendilerini sorgularlar. Hedeflerini net olarak tanımlarlar. Bu hedeflere ulaşmak için eylem planı hazırlayarak uygulamaya koyarlar. Kaynaklarını etkin bir biçimde kullanır ve yaşam kalitelerini artırırlar. Daha fazla manevi ve maddi tatmin sağlarlar.

Aile Şirketlerinde Gelişim

Aile ve şirket dengesinin kurulması, şirket yönetiminin sistem ve organizasyon olarak yapılandırılması, aile, profesyonel uyumunun yerleştirilmesi, genç kuşağın işe hazırlanması.