Mutlu anne-babanın çocukları da mutlu olur. Değer yaratan, mutlu ve özgüvenli çocuklar yetiştirmek isteyen anne babalar için gerçekleştirilen özel bir program.

Mutlu aile, mutlu bireyler, çocuklar ve umutlu/mutlu bir gelecek…

Aile içi ilişkilerin, anne + çocuk + baba üçgeninde, dengeli ve sağlıklı kurulmasını sağlamak için destek verir.

Mutlu, geliştiren, değer yaratan sağlıklı aile içi iletişim ve ilişkilerin, aile bireylerinin iletişim becerilerinin, çevreleri ile ilişkilerinin olumlu yönde geliştirilmesi hedeflenir.

Anne baba için koçluk

Anne baba olmanın bir okulu yok.  İyi anne veya iyi baba olmanın veya iyi çocuk yetiştirmenin kullanım kılavuzu yok.

Anne baba olmanın tüm sorumluluğu ile aileye katıldığı andan sonra ömür boyu süren çocuklarımızın sorumluluğu ile mutlu bir aile olmak için değer yaratan iletişim yaratarak ilişkinizi geliştirmek için.

Anne-baba için koçluk hizmeti, (aile ve ilişki koçluğu) ebeveynlere destek olan, çözüm odaklı ve olumlu bir bakış açısıyla aile, sevgi ve mutlu yaşam hedefleri ile ilerleyen aktif bir gelişim sürecidir. Aile koçluğunda öncelik anne ve babanın bireysel farkındalıkları, gelişimleri, iletişimleri, birbirleri ve çocukları ile ilişkileri çalışma sürecinin adımlarını oluşturur.

Aile (anne+çocuk+baba) koçluğu ne sağlar?

Sağlam ilişkiler mutlu aile hayatının temelini oluşturur.

Bu ilişkinin üzerinde oturduğu sevgi, anlayış, iletişim gibi temel kavramları gözden geçirme fırsatı verir.

Aile üyelerinin kendini ve birbirini tanımasını, nasıl bir anne-baba olmak istiyorum sorusunun yanıtını bulmasını sağlar.

Ailenin geleceğine yatırım yapmanızı sağlar.

Aile olarak değerlerinizi geliştirecek iletişim becerisini kazandırır.