Online koçluk, danışmanlık, eğitim alabilirsiniz.

Dünya değişiyor, biz değişiyoruz. Online geçirdiğimiz zaman daha çok arttı. Mekânsal sınırları kaldırıyor online olmak. Bu nedenle son dönemde daha çok online çalışma yapıyoruz. Ulaşın bana zaman planını birlikte yapalım. Her neredeysek oradan ulaşalım birbirimize. Gökyüzünde sınırlar yok.

Kariyer, Liderlik, Başarı, Denge, İletişim, Markalaşma ve benzeri konularda düşlerimizi hayata geçirmek için birlikte çalışalım.

Bireylerin sahip oldukları yetenekleri üst düzeyde kullanmayı ve olumlu niteliklerini deneyimleyerek kişisel yaşam kalitelerini istedikleri düzeye çıkarmanın hedeflendiği bir süreçtir.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Koçlukta bireyin gelişmesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış öğrenmesine, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına destek olmak hedeflenir.

Başarı, bireysel olarak da hedeflere ulaşmak için heyecan yaratan bir kelime. Her bireyin başarı beklentisi de, başarıya ulaşmak için seçtiği nedenleri ve değerleri de farklı…

Koçluk bir disiplin ve sistemli çalışma ile ilerleyen, kişiyi harekete geçiren ve kişinin kısa sürede tek başına çözüm bulamadığı konularda hızla yolculuk yapmasını sağlayan önemli bir araç. Yıllardır tüm projelerimde kullandığım bir araç haline geldi. Koçluğu kişiyi hızla harekete geçiren bir araç olduğu için özellikle çok seviyorum. Yolun başında ve işin başında pek çok kişi ile çalışıyorum.  Kaynakları fark ettirip, en iyi şekilde kullanmak için adım attırmak ve bir amaca hizmet eden hayal ve hedeflerimize tutkuyla bağlanmayı sağlamak için koçluk aracını kullanıyorum.

Koçluk yolculuğumda öğrencilerden başlayarak yolun başında, işin başında her yaştan birey ile hedeflere ulaşmak için lütfen bana yazın ben@yaseminsungur.com