KARİYERİM GELECEK

Türkiye’nin ilk Kariyer Koçu-Danışmanı Yasemin Sungur’dan

“Mutlu ve Başarılı Bir Kariyerin Adımları”
Bireysel gelişim, kariyer ve iletişim alanında çalışan eğitmen ve koç Yasemin Sungur, eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği deneyimlerini, insanların gelecek ve kariyer hayallerini, hedeflerini başarı ve mutluluk için gerçeğe dönüştürmenin yollarını ele alıyor ve kolay anlaşılır bir şekilde paylaşıyor. Öğrenciler, öğretmenler, ebeveynler ve kariyerinin başında ya da istemedikleri bir yerlerinde herkes için harekete geçiren çalışma.
Harekete geç…Eylem yoksa sonuç yok!

Geleceğini belirlemeye cesareti olan herkes bu eğitime katılabilir.

Kariyer, Gelecek, Başarı, Mutluluk anlamlarının derinliklerine dalınacak, her katılımcının kişisel yol haritası çıkartılacak. Kariyerim Gelecek kitabının içeriği üzerinden çalışma yapılacak ve her katılımcıya imzalı kitap hediye edilecek.

Katılımcılar geleceklerini, eğitimde çıkarılacak kişisel yol haritaları doğrultusunda şekillendirme fırsatını yakalayacak.

• Kariyer, Gelecek, Başarı ve Mutluluk kavramlarının anlamlarının derinliklerine dalınacak, her katılımcının kişisel yol haritası çıkartılacak…

1. Hayal Kur
2. Hedef Belirle
3. Strateji Yap
4. Gelişimde Kal
5. Eyleme Geç
6. Denge Sağla

Kariyerim Gelecek kitabının içeriği üzerinden çalışma yapılacak.

Her katılımcıya imzalı Kariyerim Gelecek kitap hediye edilecek.

 

KARİYERİM GELECEK Mİ?
Geleceğini belirlemeye cesareti olan herkes için yenilikçi bir el kitabı. Bireysel gelişim, kariyer ve iletişim alanında çalışan eğitmen, danışman ve koç Yasemin Sungur, eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği deneyimlerini, insanların gelecek ve kariyer hayallerini, hedeflerini başarı ve mutluluk için gerçeğe dönüştürmenin yollarını ele alıyor ve kolay anlaşılır bir şekilde paylaşıyor.kariyerim gelecek mi?

Öğrenciler, öğretmenler, ebeveynler ve kariyerinin başında ya da istemedikleri bir yerlerinde herkes için harekete geçiren bir kitap.

-Eğer sevdikleriniz, ekibiniz, arkadaşlarınız için isme imzalı tek ve toplu alım yapmak isterseniz  lütfen yazınız.

Dünyanın her yerinden kitabı almak için D&R’ı kullanabilirsiniz :)

Bireysel ve kurumsal gelişim, kariyer ve  iletişim alanında çalışan gelişim lideri, başarı koçu, eğitmen, iletişim danışmanı Yasemin Sungur, eğitim ve iş hayatı boyunca edindiği deneyimleri ile insanların gelecek planlarını, kariyer hedeflerini, plansızlık ve hedefsizlik nedenlerini ele alıyor.

Hayaller ve hedefleri başarı ve mutluluk için,  gerçekliğe dönüştürmenin en temel yollarını kolay anlaşılır bir şekilde okurları ile paylaşıyor.