1998 yılında kendi ihtiyacım nedeniyle tanıştım koçluk ile…

Koçluk bir disiplin ve sistemli çalışma ile ilerleyen, kişiyi harekete geçiren ve kişinin kısa sürede tek başına çözüm bulamadığı konularda hızla yolculuk yapmasını sağlayan önemli bir araç. Yıllardır tüm projelerimde kullandığım bir araç haline geldi.

Bugün kendimi anlatırken eğitmen, koç ve konuşmacı rollerimi öncelikle ifade ediyorum.

Koçluğu kişiyi hızla harekete geçiren bir araç olduğu için özellikle çok seviyorum. Yolun başında ve işin başında pek çok kişi ile çalışıyorum.

Kaynakları fark ettirip, en iyi şekilde kullanmak için adım attırmak ve bir amaca hizmet eden hayal ve hedeflerimize tutkuyla bağlanmayı sağlamak için koçluk aracını kullanıyorum.

Koçluk yolculuğumda öğrencilerle başarı, meslek seçimi ve gelecek planı yapmak konusunda çalışıyorum. Kariyerinde ilerlemek isteyen veya farklı bir kariyere geçmek isteyen, performansını yükseltmek ve hedeflerine ulaşmak isteyen ve iş ve özel yaşamı içinde denge sağlamak isteyen iş insanları ile çalışıyorum. Aile içi iletişim konusuna odaklanarak mutlu bir aile için koçluk yapıyorum.

“Bugün, dünkü düşüncelerinin seni getirdiği yerdesin ve yarın bugünkü düşüncelerinin taşıdığı yerde olacaksın.” -Blaise Pascal