Köfte Üstü Krem Şanti

“Pazarlamanız çağa ayak uyduramıyor mu?” alt başlığı ile çıkan Seth Godin’in son kitabı yine size harika örnekler ile yol gösteriyor.

Seth Godin’i ve sunumlarını izleyenler , onun etkileyici tarzını bilirler.

Kitapları da sunumları gibi etkileyici örneklerle doludur. Kolayca okursunuz. Konuyu örneklemeleri sayesinde çok rahat anlarsınız.

Seth Godin , “Köfte Üstü Krem Şanti” ile yeni medya ile yeni pazarlama’nın temellerini, internet çağında pazarlamanın artık nasıl olması gerektiğini anlatıyor.

Markaların nasıl değişmesi gerektiğini, organizasyon yapılarının yeni pazarlamaya nasıl uyum göstermesi gerektiğini çarpıcı örnekler ile anlatıyor.

Yeni pazarlamayı kendi yarattığı “14 trend” ile açıklıyor. Hem de herkesin anlayabileceği, ders çıkarabileceği, eğlenceli bir biçimde.

Markaların, pazarlama departmanları çalışanlarının, internet girişimcilerinin, halkla ilişkiler çalışanlarının okuması gereken yapıtlar arasında yerini alacak bir kitap olmuş.

Hatta blog yazarları, reklam ajansları da mutlaka okumalı.

Seth Godin belki bildiğiniz ancak detaylarını kaçırmış olabileceğiniz “Yeni Pazarlama” trendlerini, ilgili en çarpıcı örnekleri ile veriyor.

Sunipeyk