Title Image

Martı Dergisi

Martı Dergisi

Ben öğrendiğim, bildiğim her şeyi, yaşadığım her deneyimi paylaşmayı, bunun için öğrenci kalmayı seçtim. Paylaşmak için pek çok araç var, bunların çoğunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sonra bir gün kendi aramızda konuşurken bizim Martı bir dergi olsa ve istediği her yere uçsa dedik. Bizim martının hikayesini dergide okuyacaksınız.

İşte çok yakında okuyacağınız Martı Dergisi bu ihtiyaçlardan doğdu.

Gelişimin her noktasına uçacak, her açıdan bakacak, yaşadığı şehri yansıtacak, insanların olduğu her yere uğrayacak, okuyan her yaştan kişi ile iletişim kuracak, vapur ve simit keyfini herkesle paylaşacak, karanlıkta her zaman aydınlığın peşinde olacak, hep daha yükseklere uçmaya çalışacak.

İlk sayımız Aralık 2010, size kendini tanıtmak için hazırlandı. Aylık dergi olarak yayınlanacak. Ocak 2011 1.sayımız olarak hazırlanıyor. Dergi her zaman ücretsiz dağılacak. Eğer size ulaştı ise, siz de sevdiklerinize ulaştırmak için el aldınız demektir.

Tasarımı, yayınlanması, içeriği genç bir ekip tarafından hazırlanmaktadır, dergimizde konuk yazarlar olacak. Paylaşmak istediğiniz konular, önerileriniz varsa bize ulaşın yeter. Ayrıca bu konularda eğitim alan, kendini geliştirmek isteyen gençler aramıza katılsın isteğindeyiz. Bakalım bu satırları okuyup kimler gelmek isteyecek?

Bu dergide her ay, yaşamın her noktasından izler bulacaksınız. Katılın ve paylaşın.

Martı kitabından bir cümle ile bitiriyorum yazımı ve Martı’ya hoşgeldin diyorum, çok insana ulaşması, keyifle okunması dileğiyle,

“Yaşamın gerçek anlamını anlayan, bulmaya çalışan bir martıdan daha sorumluluk sahibi biri olabilir mi? Bin yıldır yaptığımız tek şey balık peşinde koşmak. Artık yaşamak için bir nedenimiz olmalı; öğrenmek, keşfetmek, özgür olmak gibi. Bana bir şans verin, öğrendiklerimi size göstereyim.”