Title Image

Yasemin Sungur Konferans ve Seminerlerde

Yasemin Sungur Konferans ve Seminerlerde

Harekete Geçiren, Sesini ve Beden Dilini Çok İyi Kullanan Konuşmacı
“Yaşam; hayallerin hedeflere, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir yolculuktur’ vizyonuyla üretmeye ve paylaşmaya devam ediyor…

Yıllar geçiyor, herşey değişiyor. Bugün artık sadece çalışıyor olmak anlamını yitirirken, iş hayatı ve bireysel gelişimin ayrılmaz iki parça haline geldiği bir dönem yaşanıyor. Bu iki alan üzerinde çalışmalarını sürdüren Yasemin Sungur;  her şeyin başlangıcında bireysel mutluluk olduğu için ‘koçluk’, kurumsal ve bireysel gelişimde doğru iletişim kurabilmek önemli olduğu için ‘eğitmenlik’, bilginin paylaşılmaya değer olması nedeniyle de “danışmanlık’ yaptığını ifade ediyor. Sungur hayatını, bir öğrenci olarak çıktığı ve kaşif olarak devam ettiği bir yolculuk olarak tanımlıyor.Yasemin Sungur

Kariyerim Gelecek mi kitabının yazarı, Kitabı 3.baskısı ile kitapçılarda.

Martı Dergisinin hayal edeni, yaratıcısı ve gönüllüsü.

Konferans ve Seminerler için KONUŞMA Konuları

 -Konumuz; Mutluluk
Yaşamın Her Alanında Liderlik
İletişimin Gücü
İletişimde Değer Yarat
Hayal et, Harekete geç
Kendini Fark Et, Cesaretle Değiş
Duyguların Dili “Hisset ve Yaşa”
Kariyerim Gelecek mi?
Kitap ile Sohbet
Film ile Sohbet

Yasemin Sungur hakkında…

İletişim, marka, kariyer, bireysel ve kurumsal gelişim alanında koçluk, danışmanlık yapıyor ve eğitim veriyor. Kariyerim Gelecek mi? Kitabının yazarı. Bir oğlu bir de köpeği var.

3 Nisan’da doğdu. Ankara İktisadi ve Ticarî İlimler Akademisinde okudu. Öğrenmenin hiç bitmeyeceğini öğrendi. Davranış Bilimleri, NLP, Koçluk, Bireysel ve Kurumsal Gelişim alanlarında farklı alanlarda eğitim alarak öğrenmeye devam ediyor. Felsefeye pek meraklı, her gün şiir okuyarak başlar güne.

Ziraat Bankası, Nashuatec, Ziraat Leasing, Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi, Deloitte&Touche, Örsa Holding’te insan kaynakları, iletişim ve pazarlama alanlarında çeşitli görevler yaptı. 1997’de Performans Danışmanlık şirketini kurdu. Pek çok ulusal ve uluslararası markaya, şirkete danışmanlık yaptı, eğitim verdi, vermeye devam ediyor.

2005 Yılında Yasemin Sungur Gelişim Enstitüsü’nü kurdu, bireysel ve kurumsal gelişim alanında 7’den 70’e herkesin katılabileceği gelişim programları hazırlıyor ve koçluk yapıyor.

Ulusal ve uluslararası pek çok şirkette binlerce kişi ile gelişim çalışmaları yaptı, konferanslar gerçekleştirdi.

Pek çok sosyal sorumluluk projesinde görev aldı. En severek yaptığı iş UNICEF – Çocuk Hakları Tanıtım Kampanyasında 2 yıl 12-18 yaş arasında ki çocuklara iletişim ve kampanya yönetimi seminerleri vermekti. 7 yıldır İstanbul Oyuncak Müzesinde “Kitap ile Sohbet” adlı bir etkinlik yürütüyor. Gönüllü bir ekip ile çıkarttıkları her yönden gelişime katkı sağlayacak Martı isimli bir dergi 5 yaşında.