Tanrılar Okulu kitabının yazarı Kitap ile Sohbet’te

25 Mart 2013 Pazartesi akşamı Kitap ile Sohbet’in konuğu Tanrılar Okulu kitabının yazarı Prof. Stefano D’Anna 🙂Presentation2

Kitap ile Sohbet 5 yıldır sürüyor. Önce haftada 1 gün İstanbul Oyuncak Müzesinde her Salı günüz saat 11.30 – 13.30 arasında, bu yıl ise kendi merkezimizde Her Pazartesi saat 19.00 – 21.00 arasında buluşuyoruz. Kocaman bir Kitap Kulübü olduk. Facebook’ta aktif bir grubumuz var.

Hey ay bir kitap oluyor toplantılarımızın konusu; o kitabı her açıdan inceliyor, içeriğinin içine dalıyor ve hayatımıza neler katabiliriz keşfini yaşıyoruz.Stefano D'Anna fb Cover Photo Orjinal copy

Akşam toplantıların son kitabı Prof. Stefano D’Anna’nın Tanrılar Okulu idi. Ben ilk kez 10 yıl önce tanışmıştık bu olağanüstü kitap ile ve hayatımı en çok etkileyen kitaplardan biri olmuştu. Akşam grubumuz bu kitabı önerdiğinde mutlu oldum, tekrar okumak için heyecan duydum. Tam 4 ay bu kitap üzerinde durduk. Satırların altını çizdik, öğrenmeye ve uygulamaya çalıştık.

Ve yazarı tanıma isteğimiz kendiliğinden karşılığını buldu. Yani kocaman bir ödülümüz var bu hafta. Yarın yani 25 Mart 2013 Pazartesi akşamı Kitap ile Sohbet’in baş konuğu Prof. Stefano D’Anna.